MacBook Air

Shitet nga: augezuauge@hotmail.de 05 Dhj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
MacBook Air 13 inc. Me magjik maus dhe dvd,18 muj apple garanti,appel care garanti world, me mask mbrojtse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim