MacBook Pro 15"

Shitet nga: ardi 06 Sht 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
MacBook Pro 15" modeli 2008

Ne gjendje shume te mire, nuk ka asnje demtim.
I mungon bateria por funksionon kur eshte i lidhur me tel.
Nuk ka asnje defekt dhe eshte i shpejt .
Vjen me maus dhe mbushes.

OS: OSX 10.10 Yosemite

Mund te me kontaktoni edhe ne viber.

Qmimi mund te diskutohet.
Nuk pranoj nderime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim