MacBook Pro Retina, 15-inch: i7 2.6GHz - TB 3.8GHz

Shitet nga: Bardhi 21 Sht 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet MacBook Pro Retina, 15-inch: i7 2.6GHz nga Zvicra

MacBook Pro Retina, 15-inch: i7 2.6GHz - TB 3.8GHz, 2880 by 1800 pixels, 16GB DDR3L, 512GB Flash, 2x Graphics Card

Llaptopi esht i blere ne 2014 permes webfaqes apple.ch ne Zvicer. Garancioni sipas ligjit ne Zvicer esht valid deri ne janar 2016. Eshte ne gjendje shum te mir.
Ekrani:

Retina display: 15.4-inch (diagonal) LED-backlit display with IPS technology; 2880 by-1800 resolution at 220 pixels per inch with support for millions of colors
Native resolution: 2880 by 1800 pixels

Procesor

Procesori nuk eshte standard, nga apple e kam porositur modelin me procesorin me te lart (TB max 3.8Ghz) nga modelet Macbook Pro Retina.
2.6GHz quad-core Intel Core i7 (Turbo Boost up to 3.8GHz) dhe 6MB shared L3 cache

Memorja

Memorja nuk esht 8GB si ne modelet standard. Eshte porositur me maximum memorje (16GB).
16GB of 1600MHz DDR3L onboard memory

Storage

512GB Flash

Graphics and Video Support (2x GRAFIKA)

Ky llaptop i ka dy kartela grafike te cilat jane me efektive se sa tek Macbook pro retina standard. Sistemi ka mundesi ti mbaj aktiv 3 monitor ne te njehten koh.
Intel Iris Pro Graphics (Standard)
+
NVIDIA GeForce GT 750M with 2GB of GDDR5 memory and automatic graphics switching (Extra)
HDMI video output (Full HD, 4K) Ekran
◦ Support for 1080p resolution at up to 60Hz
◦ Support for 3840-by-2160 resolution at 30Hz
◦ Support for 4096-by-2160 resolution at 24Hz
Operating System
OS X Yosemite (newest) version 10.10.5
Kablla eshte blere ne 15. Korrik 2015, esht e re.
+ qant per laptop

Mund te kontaktoni edhe ne viber +41765869268
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim