MacBook Pro

Shitet nga: ****** 30 Dhj 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes lloptop apple Macbook pro esht shum i mir dhe shum i ruajtur esht i ardhur nga Franca/Paris i kom dy spom vin shum arsyeja e shitjes per me shum informata ne numrin e meposhtum na kontaktoni nga ora 10 ne mengjes deri ne ora 10 ne mbremje !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim