Macbook Pro 15"

Shitet nga: Petrit 06 Shk 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
MacBook Pro (15.4-inch,mid 2010)

Proccesor 2.66 GHZ intel Core i7

Memory 8GB 1067 MHZ DDR3

NIVIDA GeForce GT 330M 512MB

400GB HDD

400G HDD

Eshte ne gjendje shume te rujtun,
Baterin dhe mbushesin i ka te reja dhe origjinalit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim