Macbook pro 15 inch i7 750 gb hdd 8 gb ram

Shitet nga: Macbook 12 Shk 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR   780 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Macbook pro I7 2.0 ghz 750hdd 8gb ram ddr3 2xkartel grafike intel hd 3000 dhe amd 6400
Eshte shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim