Mack Book Air 11inch, I7processor 8GB ram 256ssd

Shitet nga: zana 25 Gsh 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Mack Book Air 11inch, I7processor 8GB ram 256ssd, viti 2014. Laptopi eshte i ri dhe ne gjendje te perkryer. Po e shes pasi qe e kam porosite Mcbook air te 2015. Laptopi e ka adapterin dhe qanten, poashtu ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim