Mackbook pro i7 late 2011

Shitet nga: Nr 30 Jan 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet mackbook pro i7 me 8gb ram me 500 gb hddme mobitor 15,4", lloptopi eshte si I ri extra I ruajtur ka nvidia g-force 2 gb grafik dhe rezulucion 4k video , lloptopi edhe ndrrohet me telefon perparesi kan samsun s6 edge dhe note 5 ose blackberry passport dhe tjerat lek normal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim