Mini Laptop i paperdorur

Shitet nga: Lorik Dauti 10 Pri 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Mini Laptop i paperdorur ne gjendje shume te mire me mbushes tastiera i punon shume mire per me shume dhe per qmim mund te kontaktojm ne telefon.
Se fotografit nuk po me dalin te gjitha e kontaktuni ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim