Mini Llaptop SAMSUNG

Shitet nga: samsung 06 Mar 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes mini llaptop samsung ne gjendje shum te mir me kamer dhe me wif. Po ashtu adapteri i ti origjinal dhe qanta mini llaptopit original.. qmimi 120€. pres bleres serioz. Nuk bej ndrrim me asgje.. Nr: 044 368 368.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim