Mini laptop asus 10.1''

Shitet nga: Xh 19 Mar 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Mini laptopi eshte ne gjendje te mire pune, eshte 10.1'' = 25.7 cm,
ka disa demtime te vogla per punon shum mire, baterin nuk e mban, i mungon butoni ► ne tastatur por funksionon mire, ne cmim perfshihet llaptopi dhe adabteri.

Fotot jane origjinale te llaptopit.

Mund te kontaktoni permes telefoni 049/313-123 ose te shkruani ne viber.

Specifikat e llaptopit:

-Modeli: Asus R101D
-Procesori: Dual core 1.6 GHZ - Intel Atom N455
-RAM memory: 1GB DDR3
-Hard Disc: 260 GB
-Wireless: 802.11 b/g
-Kamera: 0.3 mp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim