Ndrroj iphone 4/4s + 200€ per "macbook i5"

Shitet nga: Lind 31 Tet 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Ndrroj 2 iphone-at 4 dhe 4s "white" me macbook pro i5 plus pare maximumi i jap edhe 200€. Dmth 2 telefonat edhe 200€ per macbookpro i5.

Pres oferte te arsyeshme ne email nese ka te interesuar. Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim