Notebook Asus Eee pc

Shitet nga: dren 21 Nën 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Eshte notebook nga firma Asus eshte shum i vogel dhe i pershtatshem eshte me adapter dhe punon me windows xp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim