Pjese per Acer Ekran 19" Tastiere HDD

Shitet nga: Shitje Blerje 31 Dhj 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Pjese per Acer travelmate 7520
Ekran 17" inch 30 Euro
Tastiere 20 Euro
Ram Memory 2+1 GB 20 Euro
Adapter 25 Eur...ETJ
i kemi te gjitha pjeset per travelmate 7520 dhe shume llaptopa tjere.
Qmimi sipas marrveshjes.
Vetem na kontaktoni.
*****
Tel:
044572759 & +38649572759 (Viber),
Email: toni.01011987@gmail.com
Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim