SD disku per lloptop 120 gb

Shitet nga: Naim 11 Tet 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet ssd disku me 120 gb I perdorur por ne gjendje perfekte dhe me garancion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim