Samsung

Shitet nga: Faton 26 Jan 04:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
SAMSUNG Laptop.
Performancat e latop-it i gjeni ne foto.
Laptop-i do posedoj bateri te re, sapo te blere dhe do dergohet ne servis per ndreqjen e vrimes se mbushjes, gjithashtu do i behet nje format gjeneral qe te jete i gatshem per bleresin qe te filloj te punoj me te per punet personale/profesionale dhe per ate cmimi do jete 350 euro!
Laptop-i eshte komfort per dizajnera, dhe do posedoj programe te gatshme si: Psd, Ai, Id, Corel.
Garancion jap sa per te testuar laptop-in, ajo behet me marreveshje. Pres bleres serioz qe jane me nevoj per nji laptop qe i kryn pune! Per me shume info: Whatsapp/Viber - +386 49 114 974. (Ju lutem, vetem mesazhe).

Ju faleminderit,

Fatoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim