Servis

Shitet nga: Medi 02 Nën 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Boj servisimin e kompjuterave dhe llaptova , formatizim etj.
Punoj privat orari osht prej 19:15 deri 23:50.
Formatizimi ne shtepin e juaj 10 euro
Formatizimi ne shtepin tem 5 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim