Shes Hard disk

Shitet nga: Albion Shala 01 Sht 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Hard disk me kapacitet 500GB per laptop, i perdorur me pak se 1 vit ne gjendje shume te mire dhe i gatshem per perdorim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim