Shes LapTop & Sony Plastation3

Shitet nga: F.M. 28 Tet 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

315 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes LapTop HP PAVILION ENTERTAINMENT PC.- Intel Core 2 Duo. 4GB ram.. Eshte mjaft i rujtun dhe i shpejte ne pune.
Gjithashtu shes dhe SonyPlastation 3. Lexon CD si dhe USB. Ka mundesi qe disa loje te ruhen ne Sony pa pasur USB dhe CD. Sony ka 4 gjestika.

Te dya i jap per 315 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim