Shes Laptopin SONY VAIO

Shitet nga: trim 27 Nën 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Sony vaio ne gjendje te rregullt i sapo ardhur nga Londra bej dhe ndrrimm


Qmimi :250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim