Shiten urgjent

Shitet nga: Baki 12 Tet 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shiten llaptopat ne gjendje te mire
Kompaq 40 € dhe hp 70 € siq shihen edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim