Shitet Lap topi

Shitet nga: Denis 16 Jan 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Lap topi me keto performanca:
HP 2000-2b19WM,
Ngjyre e kalter,
Windows 8,
Ekrani 15.6 inch,
Ram 4Gb,
Processor E-300,
Resolution 1366 x 768 p,
Display type Led,
Processor speed 1.3GHz,
Hard drive size 320Gb,
Hard drive type HDD,
Grafics processor AMD Radeon HD6310,
Wireless,
Batery life 4 hours,

Eshte shume pak i perdorur dhe shume i rruajtur
Cmimi 150€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim