Shitet mackbook pro i5

Shitet nga: Mackbook 22 Jan 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet mackbook pro i5 me 8gb ram ,500 hdd , lloptopi eshte ne gjendje shum te mire dhe punon perfect .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim