Shitet mackbook pro i7 15,4" urgjent

Shitet nga: Nr 28 Jan 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet mackbook pro i7 me 8gb ram ,500 hdd me 2gb kartle grafike nvidia g-force me 15,4" ekran 4k , lloptopi eshte late 2011 dhe eshte si I ri , I ardhur nga Canada dhe shitet urgjent ose ndrrohet me tel perparesi kan blackberry classic , passport , samsung gallaxy edge ose note 4,5 dhe tjerat lek normal .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim