Shitet mackbook pro i7 late 2010 urgjent

Shitet nga: Nr 03 Shk 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet mackbook i7 me 8gb ram me.500 hdd , lloptopi eshte 15,4" dhe ma kartel grafike 2gb nvidoa g-force , shitet urgjent ose ndrrohet me ndoj tel .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim