Shitet urgjentisht Llaptopi (i perdorur)

Shitet nga: Dukagjin 09 Sht 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet urgjentisht Llaptopi (i perdorur)
Laptop Acer Aspire 5920
Color : Bardh dhe Zi
Monitor: 15.4 inch
Processor: Intel(R) (Core™)2 Duo CPU @2.0GHz
Ram: 3 GB
Hard Disk: 240 GB
Operating System: Windows 7 Home Premium
Others: Wireless, Web Camera, Bluetooth etj
Cmimi : Me marveshje!
Mob: 049 56 77 56 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim