Sony Vaio AMD 15.6"[ 4 Gb Ram] [ 250HDD]

Shitet nga: Shala 17 Pri 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Sony Vaio (ky ne foto, si i ri)

Procesori: Amd Dual Core 2 x 2.3 GHz

Monitori: 15.6" HD led

Ram memorja: 4 GB (2x2gb ddr3)

Hard disku: 250 GB

Kartela grafike: Ati radeon HD4200 graphics (2 GB)

DVD-RW super multi rekorde

Posedon adapterin e vet origjinal per pune dhe mbushje te baterise

Baterine llaptopi e mbane prej 1 deri 2 ore

Posedon kamere dhe mikrofon te vetin te integruar

Ka te instaluar: Windows 7 .

4xUSB Porte, Wireless, card reader, HDMI etj.....

Llaptopi ne pamje eshte i si i ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim