Sony VAIO , 2:30 Ore bateri

Shitet nga: Beka 19 Gsh 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Sony vaio model shum i hjeshum edhe punon shum mire . une e kom ble pi paketes edhe une e kom perdor deri tash pi vitit 2013, punon shum mir edhe eshte shum i hjeshum me pa, arsyja e shitjes me ka ardh nja i ri edhe ky nuk po me duhet ma .


CPU 2.0 ghz Core 2 Duo///

2 GB Ram ( 190 Euro ja baj 4GB ramin)///

250 Gb hdd///

2 ore e gjys baterin e man///

256Mb ATI Kartel Grafike///

HDMI output edhe HDMI input///

Full HD ekranin ///

3 USB Porte///

1 Fireware port///

1 VGA Port ///

1 SD Card dhe Sony Card Reader///

Kamer HD t`integrume///

DVD rewhriter edhe BluRay ///

4.7 Noten e Windows 7 64bit Ultimate ///


esht i perdorur 2 vite e gjysem ///


//// Pres bleres serioz , muni me kontaktu me Email , Whatsapp ose Viber ne numrin +38649868543
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim