Sony Vaio. I bukur dhe praktik

Shitet nga: Kadri 28 Gsh 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Nese kerkon laptop te bukur , te shpejte dhe praktik ky eshte Sony Vaio.
System model: Sony Vaio VPCE 4s1e
I ka keto performanca:
- Processor: Intel Core i3 CPU M 380@2.53 Ghz (4 CPUs) - 2.5 Ghz
-RAM Memory: 4GB
-Kartela Grafike: AMD RADEON HD 500 1GB
- Chip type: AMD RADEON Graphic Processor (0X68E0)
-HDD 250GB
- Webcam, Card Reader, Wi-Fi
-HDMI

Ka vetem ca gervishtje ne pjesen e jashtme te laptopit, dhe ca ne xham por qe svrehen, dhe nuk pengojne aspak. Dhe sja hup aspak BUKURINE.

Mund te na kontaktoni edhe ne VIBER ne numrin:
0037745650960
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim