Sony Vaio Llaptop Core 2 Duo 2.20 GHz

Shitet nga: Drit 05 Dhj 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook

SONY VAIO LLAPTOP


SYSTEM MANUFACTUER : SONY COMPUTERS
SYSTEM MODEL : VGN-NW240F
SOFTWARE SYSTEM : MICROSOFT WINDOWS 7 HOME PREMIUM 64-BIT(origjinal)
PROCESORI : INTEL CORE 2 DUO T6600 @ 2.20 GHz
RAM MEMORY : 4 GB
HARD DISK DRIVE : 300 GB
CD-ROM : DVD/CD-ROM DRIVER
DISPLAY(VGA) : INTEL(R) 4 SERIES EXPRESS CHIPSET FAMILY
DISPLAY(VGA) MEMORY : 1.8 GB
DISPLAY MODE : 1366X768
EKRANI : 39.5 CM/15.5" INCHES

Per me shume informacione rreth specifikave te llaptopit:
https://docs.sony.com/release/specs/VGNNW240FT_mksp.pdf

Llaptopi eshte i blere ne Amerike.Bateria nuk e mban shume,rreth 30-40 minuta.Perndryshe gjithcka tjeter eshte ne gjendje te rregullt,punon mire dhe shpejt.Nuk kisha preferu me "formatizu" se e ka Windows 7 Home Premium origjinal dhe e licensuar qashtu qysh eshte blere,qe kushton 60-70 Euro.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim