Laptop Soni VAIO ndrrim me Skuter

Shitet nga: Llaptop 26 Mar 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Sony
Modeli: Vaio
shes apo ndrroj me skuter esht ne gjendje perfekte ngjyra e bardh , shum pak i perdorur po ashtu me lloptop vjen edhe qanta e tij dhe mbursi , bej ndrrim me skuter apo kros te interesuarit mund te kontaktojn dhe ne viber >+37744556901
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim