Surface 64 GB

Shitet nga: Atdhe 19 Shk 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

395 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
CPU NVIDIA TEGRA 3 Quad Core 1.30 GHz (procesori shume i qendrueshem qe nuk nxehet)
RAM 2 GB
SO Windows 8.1 me license te aktivizuar
Ne gjendje shume te mire dhe pak i perdorur, per shkak qe posedoj edhe 2 Laptop te tjere. Ka edhe tastaturen e zeze, te gjithe softueret qe jane te instaluar jane me licenca.
Plus me adapter original nga Microsoft.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim