TOSHIBA - Gati si i RI

Shitet nga: Kadri 28 Gsh 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptopin Toshiba
- System Model: SATELLITE C850D-117
- 15.6 INCH
- Processor: AMD E1-1200 APU with Radeon(tm) HD - Graphics (2 CPUs), ~1.4 GHz
- Memory: 4GB
-HDD 250 GB
- WEBCAM, Wi-Fi, Card Reader
-HDMI

Laptopi nuk ka asnje defekt dhe asnje gervishtje, ashtu sic e pershkruan titulli = GATI SI I RI.

Mundeni te na kontaktoni edhe ne VIBER :
0037745650960
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim