Tablet

Shitet nga: Gazmend krasniqi 16 Tet 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Tableti eshte ne gjendje perfekte vetem nje muaj i perdorun ka kamer para dhe mrapa,16GB eshte 1GB ram vendin per sd cart me nje fjal perfekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim