Toshiba satellite

Shitet nga: Dielli 09 Sht 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Toshiba shitet me nje qmim te volitshem 200€ por nese jeni te interesuar vjen dhe me lir eshte i ardhur nga amerika shum pak i perdorur karakteristikat e lloptopit i keni ne foto : Hdd 120 gb arsyeja e shitjes : pom duhen paret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim