TOSHIBA Core i7 15,6

Shitet nga: Valmir Veseli 05 Jan 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Toshiba
Modeli: C660
TOSHIBA Core i7 15,6

Tel.: 049-237 430 (Viber).

Gjendemi ne Prishtine, Gjilan, Viti, Ferizaj dhe Peje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim