URGJENT 1 TABLETA 9 INCH TE RI ME TASTATUR DHE..

Shitet nga: bashkim 10 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
keta tablet jan te ardhura nga amerika dhe jan te ri si dhe kan kibord jan shum te perdorshem dhe jan taq scrin dhe kibord per me shum mund te na kontaktoni si dhe kemi 2 fatrolla extra

Condition:
New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is ... Read moreabout the condition
Screen Size: 9"
Type: Tablet Color:
Black Facing Panel, White Rear
Internet Connectivity: Wi-Fi Hardware Connectivity: USB
Carrier: Not Applicable Features: Dual Camera
Storage Capacity: 8 GB Bundled Items: Keyboard
Resolution: 800 x 480 Brand:
iRulu
Operating System: Android Product Line: eXpro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim