URGJENT Llaptop ASUS K55VD i5 6gb ram Nvidia 61..

Shitet nga: Rafet 04 Pri 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Urgjent llaptopi eshte ne gjendje shume te mire

ASUS K55VD
CPU i5 gjenerat III
6gb ram
Nvidia 610m 2 GB kartele grafike
500 hdd
Baterine e mbane me shume se dy ore dhe nuk ka asnje defekt...

Kontakt: +38649 35 35 85
+37745 555 859
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim