apple Macbook laptop

Shitet nga: Lindi 12 Jan 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Apple MacBook Air "I5 Core" 1.8 13 "
Processor 1.8 Ghz intel core i5
Memory 4GB 1600 Mhz DDR3
Intel HD Graphics 4000
Bateria lithium-polymer 6 ore.
Pesha 1.35kg.
128GB flash storage.
Dy sisteme operative Mac os, edhe Windows 7 ultimate 64bit. Windowsin e perkrah perfekt si dhe dhe gjitha programet en windows edhe ne Mac.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim