hp.llaptop elite book.

Shitet nga: Llaptop. Hp elite book.ardhun prej zvicrre 15 Shk 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Hp. elite book.shes llsptopin Po sa ardhur prej zvicrre aht shum i mir dhe ika perfomancat e shpejta dhe asht shum i rujten dhe shum i shpejt llaptopi asht tip top dhe e kam urgjent. Vrejtje llaptopi e ka adapterin e prisht qmimi pa adapter. 150 ero pak i diskutushum mundi ne gjdo koh me provu llaptopi gjendet ne prishtin per ma shum info nr 045526525.mundi te thirrni ne ket numer prej ores 10 deri ne 23ora. shum i shpejt asht,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim