kompjuter

Shitet nga: sheti 26 Nën 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes loptop compaq dhe siemens
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim