shes dy llaptop HP dhe ACER me qmie te volitshme

Shitet nga: valon 27 Tet 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes dy llaptop te markes HP dhe ACER qmimet sipas marrveshjes jan pak te perdorur por ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim