shes leptopa ne gjendje te mir kam edhe per pjes

Shitet nga: agron 10 Tet 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
lleptopat jen ne gjendje te mir dhe e majn batarin jan me kamera dhe pa kamera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim