shes llaptopin Gericom

Shitet nga: Bekim 10 Nën 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes llaptopin gericom i posa ardhur nga austria ne gjendje shum te mire pune me keto performanca 2.0ghz 1gb ram memorie si dhe 120gb hard disk.llaptopi vjen edhe me adapter te vetin me qmim per vetem 110 euro pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim