shes ose ndrroj Samsung Notebook Model NP905S3G

Shitet nga: Samsung Notebook Model NP905S3G 14 Jan 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes ose edhe ndrroj Lap Top me ndojsen qe me konvenon bon Iphone 6 ose 5S shih fotot si dhe performancat jon ne foto.
Mund te thirrni prej ores 10:00 deri ne 22:00 viber: +37744946019 Falemderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim