shitet

Shitet nga: Fadil Krasniqi 26 Shk 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shtitet laptopi ne gjendje te rregullt dhe shum shum i ruajtur behet edhe me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim