sony vaio

Shitet nga: esat 03 Shk 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shitet llaptopi Sony vaio ... defekt e ka kartelen grafike tjerat mir jon ka edhe adapterin origjinal,
shitet vetëm komplet

WINDOWS 7, INTEL CORE DUO, X-BLACK LCD,, KARTELA GRAFIKE “ATI RADEON PREMIUM”
ekrani LCD 15,5 cali (X-black LCD)
LCD 1366 x 768 piksela
procesori Intel Core2 Duo T6600 (2.2 GHz, 2 MB cache) RAM DDR2 (800 MHz) dhe ka dalje HD
hard disk 250 GB 5400 RPM Serial ATA
DVD+/-RW DL
ExpressCard
3x USB
kamera 0.3 Mpix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim