IPAD , Notebook dhe Telefon 250€

Shitet nga: Ramush 10 Mar 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Notebook o ne gjendje te rregullt osht i ri 2.0 procesorin 1gb ram wi-fi kamer kejt i ka nrregull
ipad punon vetem po ma qet charging is not supported with this accessory problem me batari
Telefoni ka wifi punon me android kamer HD kam vet per xham mkan than 10 euro bahet me ja ndrru
te interesunit mujn mem thirr boj ndrrim me skuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim