IPAD

Shitet nga: XXXX 12 Sht 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
SHES TE GJITHA LLOJET E IPADeve DHE IPOD TOUCH,TE GJITH JANE TE RINJE NE KUTI IPAD AIR2,IPAD AIR,IPAD MINI 4,IPOD TOUCH 7th GEN.TE GJITHA LLOJET E NGJYRAVE DHE KEMI 16gb,32gb,64gb dhe 128gb.MUND TE ME KONTAKTONI NU NUMRIN TIM
045249249 VIBER +37745249249,GJENDEMI NE PRISHTIN ULPIAN AFER KISHES KATOLIKE... QMIMET:
-IPAD AIR 2 16GB-500€
-IPAD AIR 2 64GB-600€
-IPAD AIR 2 128GB-700€
-IPAD AIR 16GB-400€
-IPAD AIR 32GB-450€
-IPAD MINI 4 16GB-400€
-IPAD MINI 4 64GB-500€
-IPAD MINI 4 128GB-600€
-IPOD TOUCH 16GB-200€
-IPOD TOUCH 32GB-250€
-IPOD TOUCH 64GB-300€
-IPOD TOUCH 128GB-400€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim