PC core i7 -3770 i ri

Shitet nga: labinot 22 Qer 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Tableta
Shes Kompjuterin I7 Gjenerates te 3 asht ne gjendie te rregullt po thuajse i ri punon perfekt nuk nxehet ka ftofje shum te mir edhe Pllaken e ka te re profesionale mundesh me i lujt te gjitha loirat me Ultra Performance po ashtu asht perfekt per dizain dhe arkitektur photoshop archicad autocad 3d max etj


.
Pllaka .....ASUS - P8Z77-V LX

.

Procesori...Intel® Core™ i7-3770 Processor (8M Cache, up to 3.90 GHz)

.

Kartela Grafike......GeForce GTX 460 (Fermi) 768MB 192-Bit GDDR5
.

RAM Memory....8GB DDR3 1600 MHz

,

Hard Disks....500GB

,

power supply ...ZALMAN ZM600-HP 600W
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim